Grace

Anciennitet : 4050 dage
Generel placering : 35.
Konto : 7.581.765 equus
Ejerhistorik
Ridehest Holstener Kirsebærbrun
11:00
Energi
13%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 25092.77

Udholdenhed
1362.881
2725.76
Hurtighed
2703.018
5406.04
Dressur
3500.692
7001.38
Galop
583.232
1166.46
Trav
400.9835
801.97
Spring
3995.577
7991.15
Race: HolstenerAlder: 10 år
Art: RidehestHøjde: 173 cm
Køn: HingstVægt: 509 kg
Farve: Kirsebærbrun Født den: 08.10.2026
Opdrætter: Grace Indtægter: 920 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
Genetisk potentiale Samlet: 25152.90
Udholdenhed3979.25  Galop2871.06
Hurtighed4486.22  Trav1368.29
Dressur5812.59  Spring6635.48
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
3979.25
3979.25
3979.25
3979.25
Hurtighed
4486.23
4486.23
4486.23
4486.23
Dressur
5812.59
5812.59
5812.59
5812.59
5812.59
Galop
2871.06
2871.06
2871.06
Trav
1368.29
1368.29
Spring
6635.48
6635.48
6635.48
6635.48
6635.48
6635.48
Denne hest har 2458 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

sellewestern3x3*** westernsadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bridewestern3x3*** westernhovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapiswestern1x1* westernsadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

MαƖє 152.90 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hest har speciale i westernridning.

Formering

Information

MαƖє 152.90 er en holdhest og kan derfor ikke avle.
reproductionBedækninger: 4
arbreStamtræ
chevalAfkom