Blackbetty

Anciennitet : 1889 dage
Generel placering : 18.
Konto : 39.954.605 equus
Ejerhistorik
Ridehest Nokota Brun
11:00
Energi
77%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 29488.40

Udholdenhed
1954.729
3909.46
Hurtighed
1661.2845
3322.57
Dressur
3888.17
7776.34
Galop
887.144
1774.29
Trav
3303.748
6607.50
Spring
3049.127
6098.25
Race: NokotaAlder: 14 år
Art: RidehestHøjde: 150 cm
Køn: HingstVægt: 432 kg
Farve: Brun Født den: 23.09.2026
Opdrætter: Blackbetty Indtægter: 754 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0112
Travløb 0000
Terrænridning 01400
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
droite
Genetisk potentiale Samlet: 24379.32
Udholdenhed3232.31  Galop1462.44
Hurtighed2745.83  Trav5461.62
Dressur6430.49  Spring5046.63
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
3232.31
3232.31
3232.31
3232.31
Hurtighed
2745.83
2745.83
2745.83
Dressur
6430.49
6430.49
6430.49
6430.49
6430.49
6430.49
Galop
1462.44
1462.44
Trav
5461.62
5461.62
5461.62
5461.62
5461.62
Spring
5046.63
5046.63
5046.63
5046.63
5046.63
Denne hest har 2382 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +38, hurtighed: +38, dressur: +38, galop: +38, trav: +38, spring: +38

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Frem til:
14. december 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** westernsadel 3*** westernhovedtøj 1* westernsadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

M 379.32ღرღ er en holdhest og kan derfor ikke avle.
reproductionBedækninger: 3
arbreStamtræ
chevalAfkom