Blackbetty

Anciennitet : 1889 dage
Generel placering : 18.
Konto : 39.954.605 equus
Ejerhistorik
Ridehest Nokota Mørkebrun
11:00
Energi
77%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 29431.47

Udholdenhed
1950.439
3900.88
Hurtighed
1657.8515
3315.70
Dressur
3881.2355
7762.47
Galop
885.4255
1770.85
Trav
3298.779
6597.56
Spring
3042.0055
6084.01
Race: NokotaAlder: 16 år 6 måneder
Art: RidehestHøjde: 149 cm
Køn: HingstVægt: 436 kg
Farve: Mørkebrun Født den: 17.09.2026
Opdrætter: Blackbetty Indtægter: 787 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 01200
Travløb 0000
Terrænridning 0700
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
droite
Genetisk potentiale Samlet: 24358.97
Udholdenhed3229.48  Galop1461.53
Hurtighed2743.78  Trav5457.89
Dressur6424.78  Spring5041.51
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
3229.48
3229.48
3229.48
3229.48
Hurtighed
2743.78
2743.78
2743.78
Dressur
6424.78
6424.78
6424.78
6424.78
6424.78
6424.78
Galop
1461.53
1461.53
Trav
5457.89
5457.89
5457.89
5457.89
5457.89
Spring
5041.51
5041.51
5041.51
5041.51
5041.51
Denne hest har 2379 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +38, hurtighed: +38, dressur: +38, galop: +38, trav: +38, spring: +38

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Frem til:
17. december 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** westernsadel 3*** westernhovedtøj 1* westernsadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

M 358.97ღرღ er en holdhest og kan derfor ikke avle.
reproductionBedækninger: 3
arbreStamtræ
chevalAfkom