daisy2010

Anciennitet : 298 dage
Generel placering : 200.
Konto : 3.255.192 equus
Ejerhistorik
Rideenhjørning Islænder Cremello
21:00
Energi
25%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1497.13

Udholdenhed
191.5055
383.01
Hurtighed
45.148
90.30
Dressur
159.048
318.10
Galop
119.81
239.62
Trav
137.1755
274.35
Spring
95.8785
191.76
Race: IslænderAlder: 1 år
Art: RideenhjørningHøjde: 122 cm
Køn: HoppeVægt: 214 kg
Farve: Cremello Født den: 16.09.2026
Opdrætter: Louise.p

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 7184.16
Udholdenhed1852.36  Galop1148.77
Hurtighed416.07  Trav1319.19
Dressur1533.84  Spring913.92
BLUP:
-97.47
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1852.36
1852.36
1852.36
Hurtighed
416.074
416.074
Dressur
1533.84
1533.84
Galop
1148.77
1148.77
Trav
1319.19
1319.19
Spring
913.923
913.923
Denne hoppe har 661 fortrinlighedsstjerner.

corneEnhjørning

dressur: +15


Enhjørninger er heste med horn i panden. Hornet giver dem en + 15 bonus til dressur.

De avles på en bestemt måde:

  • begge forældre skal være enhjørninger af samme race
  • 1 bedækningssession skal være tilgængelig
du vil derefter have 1/5 chance for at få et enhjørningeføl.

Når den samme enhjørning har folet 5 gange uden at få et enhjørningeføl, bliver det 6.. føl et enhjørningeføl.

Når en enhjørningehoppe er blevet bedækket, skal du vente i ti timer i realtid, før hun kan bedækkes igen, eller før en potentiel enhjørningefole kan bedækkes.

Ridecenter

7184.16 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

pictoalert7184.16 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun 1 år lige nu!

Formering

pictoalert7184.16 kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun 1 år lige nu!

Information