TDD

Anciennitet : 5472 dage
Generel placering : 10.
Konto : 10.377.828 equus
Ejerhistorik
Føl Nokota Mørkebrun Overo
10:00
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 4581.01

Udholdenhed
303.516
607.03
Hurtighed
256.9615
513.92
Dressur
602.4715
1204.94
Galop
137.709
275.42
Trav
513.7325
1027.46
Spring
476.1155
952.23
Race: NokotaAlder: et par timer
Art: RidehestHøjde: 90 cm
Køn: HoppeVægt: 90 kg
Farve: Mørkebrun Overo Født den: 06.09.2026
Opdrætter: TDD

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 22087.81
Udholdenhed2926.87  Galop1327.95
Hurtighed2477.92  Trav4954.03
Dressur5809.75  Spring4591.28
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2926.87
2926.87
2926.87
Hurtighed
2477.93
2477.93
2477.93
Dressur
5809.75
5809.75
5809.75
5809.75
5809.75
Galop
1327.95
1327.95
Trav
4954.03
4954.03
4954.03
4954.03
4954.03
Spring
4591.28
4591.28
4591.28
4591.28
4591.28
Denne hoppe har 2151 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

rideenhjørning bjerg
Junior-Krøsus er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor. Derfor behøver du ikke at opstalde hende på et ridecenter.

Træning

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun et par timer lige nu!

Information