Nala_2007

Anciennitet : 19 dage
Generel placering : 2692.
Konto : 35.128 equus
Ejerhistorik

Pungrotte Piñata

compagnonpinatapossum
Ridehest Engelsk fuldblod Kirsebærbrun
08:00
Energi
94%
Helbred
100%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 7669.98

Udholdenhed
542.601
1085.20
Hurtighed
743.9945
1487.99
Dressur
933.667
1867.33
Galop
523.761
1047.52
Trav
470.7485
941.50
Spring
620.219
1240.44
Race: Engelsk fuldblodAlder: 11 år 6 måneder
Art: RidehestHøjde: 157 cm
Køn: HingstVægt: 469 kg
Farve: Kirsebærbrun Født den: 27.07.2026
Opdrætter: Miraael__2007 Indtægter: 1.791 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0100
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0200
Dressur 0220
Genetisk potentiale Samlet: 9759.69
Udholdenhed1425.71  Galop1436.74
Hurtighed1880.21  Trav1161.33
Dressur2229.51  Spring1626.18
BLUP:
37.05
-100 0+100

Oprindelse

Far: Caramelo
Mor: Hønemor stutteri Lundgren
Engelsk fuldblod
51.6%
Nokota
22.2%
Paint horse
21.9%
Holstener
4.3%

Udmærkelse

Udholdenhed
1425.71
1425.71
Hurtighed
1880.21
1880.21
1880.21
Dressur
2229.51
2229.51
2229.51
Galop
1436.74
1436.74
Trav
1161.34
1161.34
Spring
1626.18
1626.18
1626.18
Denne hest har 919 fortrinlighedsstjerner.

selleclassique1x1* klassisk sadel

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

brideclassique1x1* klassisk hovedtøj

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

tapisclassique2xrouge2** klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2


Ridecenter

Caramelo Junior er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom