Miraael__2007

Anciennitet : 73 dage
Generel placering : 1712.
Konto : 444.045 equus
Ejerhistorik

Ravn

compagnonraven
12:30
Energi
99%
Helbred
36%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 2236.08

Udholdenhed
107.1425
214.28
Hurtighed
224.9015
449.80
Dressur
218.1915
436.38
Galop
337.4265
674.85
Trav
47.931
95.86
Spring
182.447
364.89
Race: Engelsk fuldblodAlder: 30 år
Art: RidehestHøjde: 158 cm
Køn: HoppeVægt: 452 kg
Farve: Mørkebrun Født den: 20.07.2026
Opdrætter: Miraael__2007 Indtægter: 4.417 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0020
Travløb 0010
Terrænridning 0111
Ridebanespringning 0021
Dressur 0858
Genetisk potentiale Samlet: 2756.00
Udholdenhed315.01  Galop726.76
Hurtighed575.73  Trav151.30
Dressur520.88  Spring466.32
BLUP:
67.81
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ouranos
Mor: Gaia
Engelsk fuldblod
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
315.01
315.01
Hurtighed
575.73
575.73
Dressur
520.88
520.88
Galop
726.76
726.76
Trav
151.3
Spring
466.32
466.32
Denne hoppe har 219 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +12, hurtighed: +12, dressur: +12, galop: +12, trav: +12, spring: +12

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

pommeorGyldent Æble

udholdenhed: +5, hurtighed: +5, dressur: +5, galop: +5, trav: +5, spring: +5

tapis3xtriomphalSadelunderlag 3***

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bonnet3xtriomphal3*** hut

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bande3xtriomphal3*** bandager

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

packtriomphalSejrspakke

udholdenhed: +8, hurtighed: +8, dressur: +8, galop: +8, trav: +8, spring: +8

compagnonravenRavn

trav: +14


Ridecenter

Frem til:
5. december 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 6
arbreStamtræ
chevalAfkom