stinapigen1

Anciennitet : 583 dage
Generel placering : 409.
Konto : 286.301 equus
Ejerhistorik
Ridehest Finsk Rød med lys man og hale
16:30
Energi
47%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 2349.50

Udholdenhed
311.916
623.83
Hurtighed
147.9345
295.87
Dressur
313.9595
627.92
Galop
49.9925
99.98
Trav
44.821
89.64
Spring
306.126
612.25
Race: FinskAlder: 7 år
Art: RidehestHøjde: 169 cm
Køn: HingstVægt: 492 kg
Farve: Rød med lys man og hale Født den: 21.02.2026
Opdrætter: stinapigen1

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 6248.32
Udholdenhed1002.83  Galop966.57
Hurtighed1061.22  Trav1121.81
Dressur1098.48  Spring997.40
BLUP:
-34.91
-100 0+100

Oprindelse

Far: Hest forsvundet
Mor: nala Stinapigen1
Finsk
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
1002.83
1002.83
Hurtighed
1061.22
1061.22
Dressur
1098.48
1098.48
Galop
966.573
966.573
Trav
1121.81
1121.81
Spring
997.409
997.409
Denne hest har 568 fortrinlighedsstjerner.

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Hingst er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom