Love me.

Anciennitet : 3556 dage
Generel placering : 214.
Konto : 1.225.127 equus
Ejerhistorik
chimeriqueaigle
pattechimerique

Ørn

nr.
121

20:30
Energi
32%
Helbred
100%
Moral
96%

Færdigheder

Samlet: 2252.47

Udholdenhed
5.1705
10.34
Hurtighed
405.9225
811.85
Dressur
218.1185
436.24
Galop
28.191
56.38
Trav
96.3945
192.79
Spring
372.439
744.88
Race: ØrnAlder: 9 år 10 måneder
Art: KimæreHøjde: 222 cm
Køn: HoppeVægt: 666 kg
Klima: Tempereret Født den: 21.06.2025
Træner: Love me. Indtægter: 553 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0001
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0020
Dressur 0010
Genetisk potentiale Samlet: 6913.55
Udholdenhed1175.30  Galop760.49
Hurtighed1244.44  Trav760.49
Dressur1106.17  Spring1866.66
BLUP:
2.17
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1175.3
1175.3
Hurtighed
1244.44
1244.44
Dressur
1106.17
1106.17
Galop
760.492
760.492
Trav
760.492
760.492
Spring
1866.66
1866.66
1866.66
Denne hoppe har 635 fortrinlighedsstjerner.

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ørn er en -kimærehest.

Tæm denne hest, så du kan se den blive ældre, træne den, ride på den og deltage i konkurrencer med den. Du kan også bede andre ejere af kimærheste om at fremskynde dine fremskridt. Hvis du til gengæld hjælper andre, øger du din kimærhests færdigheder.

Når den er tæmmet, vil denne hest give dig 10 10 værdipas for hvert hesteår, indtil den er 80 år gammel. Belønningen kan dukke op på enhver af knapperne til hestepasning, nå den vågner.

Om sommeren og om vinteren kan Ørn finde på at afvise din omsorg og dermed miste energi.

Ørn kan ikke sælges.

Se en liste over alle, som ejer Ørn

Tæmmede heste

Allerede 277 Ørn heste tæmmet:

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.