Julie_Thejll

Anciennitet : 886 dage
Generel placering : 818.
Konto : 10.326.368 equus
Ejerhistorik
Ridehest Grøn
19:30
Energi
22%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 5832.73

Udholdenhed
337.602
675.20
Hurtighed
556.12
1112.24
Dressur
756.2325
1512.46
Galop
609.364
1218.73
Trav
164.333
328.67
Spring
492.712
985.42
Race: HannoveranerAlder: 7 år 10 måneder
Art: RidehestHøjde: 167 cm
Køn: HoppeVægt: 461 kg
Farve: Rød med lys man og hale Født den: 08.07.2022
Opdrætter: Julie_Thejll

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 9709.98
Udholdenhed1111.33  Galop1637.54
Hurtighed1842.38  Trav531.11
Dressur2033.23  Spring2554.38
BLUP:
-1.66
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1111.34
1111.34
Hurtighed
1842.38
1842.38
1842.38
Dressur
2033.23
2033.23
2033.23
Galop
1637.54
1637.54
1637.54
Trav
531.11
531.11
Spring
2554.38
2554.38
2554.38
Denne hoppe har 915 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +14, hurtighed: +14, dressur: +14, galop: +14, trav: +14, spring: +14

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

iriscoatgreenIris' farve

udholdenhed: +5, hurtighed: +5, dressur: +5, galop: +5, trav: +5, spring: +5


Ridecenter

Navn:
Frem til:
30. oktober 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 1
arbreStamtræ
chevalAfkom