Julie_Thejll

Anciennitet : 886 dage
Generel placering : 818.
Konto : 10.326.368 equus
Ejerhistorik
Ridehest Hannoveraner Brun
22:30
Energi
38%
Helbred
100%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 8554.21

Udholdenhed
447.2045
894.41
Hurtighed
739.9695
1479.94
Dressur
998.5315
1997.06
Galop
800.84
1601.68
Trav
262.576
525.15
Spring
1027.9815
2055.96
Race: HannoveranerAlder: 13 år 6 måneder
Art: RidehestHøjde: 167 cm
Køn: HoppeVægt: 469 kg
Farve: Brun Født den: 01.01.2022
Opdrætter: Julie_Thejll Indtægter: 672 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0125
Genetisk potentiale Samlet: 9691.43
Udholdenhed1109.20  Galop1634.39
Hurtighed1839.03  Trav530.02
Dressur2029.37  Spring2549.42
BLUP:
47.65
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1109.2
1109.2
Hurtighed
1839.03
1839.03
1839.03
Dressur
2029.37
2029.37
2029.37
Galop
1634.39
1634.39
1634.39
Trav
530.024
530.024
Spring
2549.42
2549.42
2549.42
Denne hoppe har 911 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +15, hurtighed: +15, dressur: +15, galop: +15, trav: +15, spring: +15

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Frem til:
30. oktober 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** westernsadel 3*** westernhovedtøj 1* westernsadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 4
arbreStamtræ
chevalAfkom