Julie_Thejll

Anciennitet : 886 dage
Generel placering : 818.
Konto : 10.326.368 equus
Ejerhistorik
Ridehest Hannoveraner Sort
17:30
Energi
25%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 7234.79

Udholdenhed
361.403
722.81
Hurtighed
591.4655
1182.93
Dressur
813.172
1626.34
Galop
654.93
1309.86
Trav
175.351
350.70
Spring
1021.0735
2042.15
Race: HannoveranerAlder: 9 år
Art: RidehestHøjde: 167 cm
Køn: HoppeVægt: 474 kg
Farve: Sort Født den: 16.12.2021
Opdrætter: Julie_Thejll

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 9651.88
Udholdenhed1104.36  Galop1627.99
Hurtighed1831.23  Trav527.96
Dressur2021.52  Spring2538.80
BLUP:
27.29
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1104.37
1104.37
Hurtighed
1831.23
1831.23
1831.23
Dressur
2021.52
2021.52
2021.52
Galop
1627.99
1627.99
1627.99
Trav
527.969
527.969
Spring
2538.8
2538.8
2538.8
Denne hoppe har 908 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +15, hurtighed: +15, dressur: +15, galop: +15, trav: +15, spring: +15

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Frem til:
30. oktober 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 1
arbreStamtræ
chevalAfkom