Jeancat

Anciennitet : 5117 dage
Generel placering : 13.
Konto : 10.292.907 equus
Ejerhistorik
Føl Highland Pony Musegrå
08:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
99%

Færdigheder

Samlet: 4052.10

Udholdenhed
486.0195
972.04
Hurtighed
347.464
694.93
Dressur
318.3755
636.75
Galop
248.964
497.93
Trav
288.98
577.96
Spring
336.2485
672.50
Race: Highland PonyAlder: et par timer
Art: PonyHøjde: 79 cm
Køn: HingstVægt: 79 kg
Farve: Musegrå Født den: 28.10.2026
Opdrætter: Jeancat

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 19556.48
Udholdenhed4691.31  Galop2403.13
Hurtighed3353.90  Trav2789.38
Dressur3073.12  Spring3245.64
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
4691.31
4691.31
4691.31
4691.31
4691.31
Hurtighed
3353.9
3353.9
3353.9
3353.9
Dressur
3073.12
3073.12
3073.12
Galop
2403.13
2403.13
2403.13
Trav
2789.38
2789.38
2789.38
Spring
3245.64
3245.64
3245.64
3245.64
Denne hest har 1899 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Enhjørningepony Lysegrå
High MA 19556,48 er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor, så du behøver ikke at opstalde den på et ridecenter.

Træning

pictoalertHigh MA 19556,48 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertHigh MA 19556,48 kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun et par timer lige nu!

Information