Alexey

Anciennitet : 2 dage
Generel placering : 4376.
Konto : 37.204 equus
Ejerhistorik
Føl Paint horse Rødbroget Overo
18:30
Energi
27%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 10.20

Udholdenhed
0.85
1.70
Hurtighed
0.85
1.70
Dressur
0.85
1.70
Galop
0.85
1.70
Trav
0.85
1.70
Spring
0.85
1.70
Race: Paint horseAlder: 8 måneder
Art: RidehestHøjde: 130 cm
Køn: HingstVægt: 173 kg
Farve: Rødbroget Overo Født den: 24.10.2026
Opdrætter: Alexey

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

de vises sten
Genetisk potentiale Samlet: 2756.00
Udholdenhed466.59  Galop520.88
Hurtighed726.77  Trav151.30
Dressur575.45  Spring315.01
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ouranos
Mor: Gaia
Paint horse
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
466.59
466.59
Hurtighed
726.77
726.77
Dressur
575.45
575.45
Galop
520.88
520.88
Trav
151.3
Spring
315.01
315.01
Denne hest har 219 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +13, hurtighed: +13, dressur: +13, galop: +13, trav: +13, spring: +13


Ridecenter

Frem til:
3. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 2** westernsadel 2** westernhovedtøj 1* westernsadelunderlag 1* bandager

Træning

pictoalertEros kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun 8 måneder lige nu!

Formering

pictoalertEros kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun 8 måneder lige nu!

Information