Bitte

Anciennitet : 3866 dage
Generel placering : 1.
Konto : 29.720.499 equus
Ejerhistorik
Føl Engelsk fuldblod Blakket
08:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 4139.77

Udholdenhed
238.1205
476.24
Hurtighed
426.552
853.10
Dressur
398.55
797.10
Galop
546.807
1093.61
Trav
113.2945
226.59
Spring
346.5615
693.12
Race: Engelsk fuldblodAlder: et par timer
Art: RidehestHøjde: 91 cm
Køn: HingstVægt: 91 kg
Farve: Blakket Født den: 22.10.2026
Opdrætter: Bitte

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 13541.94
Udholdenhed1557.87  Galop3577.41
Hurtighed2790.66  Trav741.21
Dressur2607.46  Spring2267.33
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1557.87
1557.87
Hurtighed
2790.66
2790.66
2790.66
Dressur
2607.46
2607.46
2607.46
Galop
3577.41
3577.41
3577.41
3577.41
Trav
741.215
741.215
Spring
2267.33
2267.33
2267.33
Denne hest har 1297 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Rideenhjørning Blakket
Junior-Krøsus er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor, så du behøver ikke at opstalde den på et ridecenter.

Træning

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun et par timer lige nu!

Information