Mette Temmesen

Anciennitet : 1033 dage
Generel placering : 198.
Konto : 5.661.954 equus
Ejerhistorik
Ridehest Engelsk fuldblod Leverrød
17:00
Energi
25%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1594.53

Udholdenhed
5
10.00
Hurtighed
601.8665
1203.73
Dressur
56.1235
112.25
Galop
78.481
156.96
Trav
5
10.00
Spring
50.796
101.59
Race: Engelsk fuldblodAlder: 3 år 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 165 cm
Køn: HingstVægt: 472 kg
Farve: Leverrød Født den: 23.10.2026
Opdrætter: Mette Temmesen

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 10741.44
Udholdenhed1236.07  Galop2861.35
Hurtighed2239.91  Trav585.39
Dressur2014.32  Spring1804.39
BLUP:
-70.86
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1236.07
1236.07
Hurtighed
2239.91
2239.91
2239.91
Dressur
2014.32
2014.32
2014.32
Galop
2861.35
2861.35
2861.35
Trav
585.399
585.399
Spring
1804.39
1804.39
1804.39
Denne hest har 1017 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +13, hurtighed: +13, dressur: +13, galop: +13, trav: +13, spring: +13

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Navn:
Frem til:
4. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 3
arbreStamtræ
chevalAfkom