SunnyGirl

Anciennitet : 99 dage
Generel placering : 1663.
Konto : 141.915 equus
Ejerhistorik
Føl Islænder Skimmel
09:45
Energi
89%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 580.79

Udholdenhed
74.683
149.37
Hurtighed
16.762
33.52
Dressur
62.5855
125.17
Galop
45.7825
91.56
Trav
53.595
107.19
Spring
36.985
73.97
Race: IslænderAlder: et par timer
Art: RidehestHøjde: 75 cm
Køn: HoppeVægt: 75 kg
Farve: Skimmel Født den: 18.10.2026
Opdrætter: Cecilielj

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 9066.16
Udholdenhed2331.63  Galop1429.35
Hurtighed523.31  Trav1673.25
Dressur1953.94  Spring1154.68
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2331.63
2331.63
2331.63
Hurtighed
523.314
523.314
Dressur
1953.94
1953.94
1953.94
Galop
1429.35
1429.35
Trav
1673.25
1673.25
1673.25
Spring
1154.68
1154.68
Denne hoppe har 850 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Rideenhjørning Gråskimmel
9066.16 er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor. Derfor behøver du ikke at opstalde hende på et ridecenter.

Træning

pictoalert9066.16 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalert9066.16 kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun et par timer lige nu!

Information