Ow

Anciennitet : 2983 dage
Generel placering : Ikke rangeret
Konto : ∞
Ejerhistorik
Ridehest Flygtig KWPN Rød med lys man og hale
20:30
Energi
33%
Helbred
100%
Moral
99%

Færdigheder

Samlet: 320.00

Udholdenhed
16
32.00
Hurtighed
30.4
60.80
Dressur
36.8
73.60
Galop
24
48.00
Trav
20.8
41.60
Spring
32
64.00
Race: Flygtig KWPNAlder: 10 år 6 måneder
Art: RidehestHøjde: 158 cm
Køn: HingstVægt: 468 kg
Farve: Rød med lys man og hale Født den: 16.10.2026
Opdrætter: beauty123 Indtægter: 570 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0500
Travløb 0300
Terrænridning 0520
Ridebanespringning 0600
Dressur 0501
Genetisk potentiale Samlet: 320.00
Udholdenhed32.00  Galop48.00
Hurtighed60.80  Trav41.60
Dressur73.59  Spring64.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ouranos
Mor: Gaia
Flygtig KWPN
100.0%
selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Temporary Bliss er en flygtig hest.

Flygtige heste besøger dit stutteri i begrænset tid.

Du kan tage dig af dem, træne dem, deltage i konkurrencer med dem eller avle dem for at vinde præmier og stige til tops på spillerranglisterne.

De kan ikke opstaldes på et ridecenter.

De ældes 6 måneder ad gangen

Disse heste kan ikke sælges.

Ridecenter

Temporary Bliss er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 1
arbreStamtræ
chevalAfkom