Cecilielj

Anciennitet : 89 dage
Generel placering : 833.
Konto : 610.462 equus
Ejerhistorik
Føl Nokota Brun
09:45
Energi
92%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 578.42

Udholdenhed
38.307
76.61
Hurtighed
32.5415
65.08
Dressur
76.396
152.79
Galop
17.375
34.75
Trav
64.754
129.51
Spring
59.8365
119.67
Race: NokotaAlder: et par timer
Art: RidehestHøjde: 89 cm
Køn: HoppeVægt: 89 kg
Farve: Brun Født den: 22.10.2026
Opdrætter: Cecilielj

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 14597.42
Udholdenhed1933.48  Galop876.97
Hurtighed1642.49  Trav3268.35
Dressur3855.97  Spring3020.16
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1933.48
1933.48
1933.48
Hurtighed
1642.49
1642.49
1642.49
Dressur
3855.97
3855.97
3855.97
3855.97
Galop
876.972
876.972
Trav
3268.35
3268.35
3268.35
3268.35
Spring
3020.16
3020.16
3020.16
Denne hoppe har 1403 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Ridehest Rød
14597.42 er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor. Derfor behøver du ikke at opstalde hende på et ridecenter.

Træning

pictoalert14597.42 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalert14597.42 kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun et par timer lige nu!

Information