freja_dreamhorses

Anciennitet : 413 dage
Generel placering : 209.
Konto : 2.002.456 equus
Ejerhistorik

Sommerfugl

compagnonpapillon
12:00
Energi
79%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 13373.97

Udholdenhed
1133.2915
2266.58
Hurtighed
1386.61
2773.22
Dressur
1264.243
2528.49
Galop
1769.0775
3538.16
Trav
367.96
735.92
Spring
765.8045
1531.61
Race: WelshAlder: 13 år 10 måneder
Art: PonyHøjde: 133 cm
Køn: HoppeVægt: 396 kg
Farve: Kirsebærbrun Født den: 16.10.2026
Opdrætter: freja_dreamhorses Indtægter: 4.814 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0011
Cutting 04108
Trail class 0145
Reining 0011
Western pleasure 015145
Genetisk potentiale Samlet: 10587.93
Udholdenhed1795.42  Galop2804.55
Hurtighed2195.94  Trav577.56
Dressur2003.80  Spring1210.65
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1795.42
1795.42
1795.42
Hurtighed
2195.94
2195.94
2195.94
Dressur
2003.8
2003.8
2003.8
Galop
2804.55
2804.55
2804.55
Trav
577.567
577.567
Spring
1210.65
1210.65
Denne hoppe har 1002 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +13, hurtighed: +13, dressur: +13, galop: +13, trav: +13, spring: +13

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

pommeorGyldent Æble

udholdenhed: +11, hurtighed: +11, dressur: +11, galop: +11, trav: +11, spring: +11

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

sellewestern3x3*** westernsadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bridewestern3x3*** westernhovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

clochesSpringklokker

hurtighed: +6, dressur: +6, spring: +6

compagnonpapillonSommerfugl

dressur: +3

cramponsMordax

galop: +12

tapiswestern2xrouge2** westernsadelunderlag

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bonnet2xrougebleu2** hut

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bande2xrouge2** bandager

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bonuscouleurFarve

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

heracleshorseshoeswesternpleasureHerakles' hestesko Western pleasure

udholdenhed: +10, dressur: +6, trav: +14


Ridecenter

Navn:
Frem til:
15. december 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser halm
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** westernsadel 3*** westernhovedtøj 1* westernsadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hoppe har speciale i westernridning.

Formering

Information

Næste bedækning: 14 år 8 måneder
reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom