MoonValkyrie

Anciennitet : 4942 dage
Generel placering : 648.
Konto : 346.011 equus
Ejerhistorik
Ridehest Flygtig KWPN Gråskimmel
21:00
Energi
22%
Helbred
100%
Moral
99%

Færdigheder

Samlet: 270.10

Udholdenhed
14.9385
29.88
Hurtighed
28.5005
57.00
Dressur
34.5
69.00
Galop
22.4995
45.00
Trav
19.501
39.00
Spring
15.1105
30.22
Race: Flygtig KWPNAlder: 16 år 6 måneder
Art: RidehestHøjde: 160 cm
Køn: HoppeVægt: 534 kg
Farve: Gråskimmel Født den: 14.10.2026
Opdrætter: MoonValkyrie Indtægter: 2.970 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0500
Travløb 0310
Terrænridning 0501
Ridebanespringning 0302
Dressur 0831
Genetisk potentiale Samlet: 300.00
Udholdenhed30.00  Galop45.00
Hurtighed57.00  Trav39.00
Dressur69.00  Spring60.00
BLUP:
85.92
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ouranos
Mor: Gaia
Flygtig KWPN
100.0%
selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

falabellaFalabella

dressur: +9, galop: +7, trav: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Fade to Black er en flygtig hest.

Flygtige heste besøger dit stutteri i begrænset tid.

Du kan tage dig af dem, træne dem, deltage i konkurrencer med dem eller avle dem for at vinde præmier og stige til tops på spillerranglisterne.

De kan ikke opstaldes på et ridecenter.

De ældes 6 måneder ad gangen

Disse heste kan ikke sælges.

Ridecenter

Fade to Black er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 4
arbreStamtræ
chevalAfkom