NiBi

Anciennitet : 49 dage
Generel placering : 1068.
Konto : 19.337 equus
Ejerhistorik
Ridehest Flygtig KWPN Palomino
18:30
Energi
22%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 300.00

Udholdenhed
14.715
29.43
Hurtighed
28.5
57.00
Dressur
34.785
69.57
Galop
22.5
45.00
Trav
19.5
39.00
Spring
30
60.00
Race: Flygtig KWPNAlder: 12 år
Art: RidehestHøjde: 154 cm
Køn: HingstVægt: 458 kg
Farve: Palomino Født den: 14.10.2026
Opdrætter: NiBi Indtægter: 1.425 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0810
Travløb 0700
Terrænridning 0700
Ridebanespringning 0600
Dressur 0700
Genetisk potentiale Samlet: 300.00
Udholdenhed30.00  Galop45.00
Hurtighed57.00  Trav39.00
Dressur69.00  Spring60.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ouranos
Mor: Gaia
Flygtig KWPN
100.0%
selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ticking Clock er en flygtig hest.

Flygtige heste besøger dit stutteri i begrænset tid.

Du kan tage dig af dem, træne dem, deltage i konkurrencer med dem eller avle dem for at vinde præmier og stige til tops på spillerranglisterne.

De kan ikke opstaldes på et ridecenter.

De ældes 6 måneder ad gangen

Disse heste kan ikke sælges.

Ridecenter

Ticking Clock er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 5
arbreStamtræ
chevalAfkom