Fine Emilie25!

Anciennitet : 3 dage
Generel placering : 4241.
Konto : 10.904 equus
Ejerhistorik
Føl Shetlandspony Kirsebærbrun
10:00
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 0.00

Udholdenhed
0
0.00
Hurtighed
0
0.00
Dressur
0
0.00
Galop
0
0.00
Trav
0
0.00
Spring
0
0.00
Race: ShetlandsponyAlder: 2 måneder
Art: PonyHøjde: 60 cm
Køn: HingstVægt: 64 kg
Farve: Kirsebærbrun Født den: 14.10.2026
Opdrætter: Fine Emilie25!

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

de vises sten
Genetisk potentiale Samlet: 2756.00
Udholdenhed315.01  Galop466.32
Hurtighed520.88  Trav151.30
Dressur575.73  Spring726.76
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ouranos
Mor: Gaia
Shetlandspony
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
315.01
315.01
Hurtighed
520.88
520.88
Dressur
575.73
575.73
Galop
466.32
466.32
Trav
151.3
Spring
726.76
726.76
Denne hest har 219 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Pony Shetlandspony Kirsebærbrun
Olfort er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor, så du behøver ikke at opstalde den på et ridecenter.

Træning

pictoalertOlfort kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun 2 måneder lige nu!

Formering

pictoalertOlfort kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun 2 måneder lige nu!

Information