sejebekka

Anciennitet : 539 dage
Generel placering : 260.
Konto : 188.217 equus
Ejerhistorik
Føl KWPN Mørkebrun
22:00
Energi
25%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 2281.64

Udholdenhed
61.3925
122.78
Hurtighed
230.8555
461.71
Dressur
283.4735
566.95
Galop
181.839
363.68
Trav
123.8185
247.64
Spring
259.4395
518.88
Race: KWPNAlder: 10 måneder
Art: RidehestHøjde: 137 cm
Køn: HoppeVægt: 208 kg
Farve: Mørkebrun Født den: 21.10.2026
Opdrætter: sejebekka

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 7393.16
Udholdenhed387.41  Galop1177.75
Hurtighed1499.38  Trav797.03
Dressur1844.64  Spring1686.94
BLUP:
-98.08
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
387.418
387.418
Hurtighed
1499.38
1499.38
Dressur
1844.64
1844.64
1844.64
Galop
1177.75
1177.75
Trav
797.036
797.036
Spring
1686.94
1686.94
1686.94
Denne hoppe har 681 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +10, hurtighed: +10, dressur: +10, galop: +10, trav: +10, spring: +10


Ridecenter

Frem til:
23. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding

Træning

pictoalertKristen F kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun 10 måneder lige nu!

Formering

pictoalertKristen F kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun 10 måneder lige nu!

Information