Olivia123

Anciennitet : 3 dage
Generel placering : 4764.
Konto : 11.924 equus
Ejerhistorik
Føl Connemara Gråskimmel
09:00
Energi
99%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 0.00

Udholdenhed
0
0.00
Hurtighed
0
0.00
Dressur
0
0.00
Galop
0
0.00
Trav
0
0.00
Spring
0
0.00
Race: ConnemaraAlder: 2 måneder
Art: PonyHøjde: 85 cm
Køn: HoppeVægt: 90 kg
Farve: Gråskimmel Født den: 12.10.2026
Opdrætter: Olivia123

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

de vises sten
Genetisk potentiale Samlet: 2756.00
Udholdenhed726.76  Galop315.29
Hurtighed466.32  Trav151.30
Dressur575.45  Spring520.88
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ouranos
Mor: Gaia
Connemara
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
726.76
726.76
Hurtighed
466.32
466.32
Dressur
575.45
575.45
Galop
315.29
315.29
Trav
151.3
Spring
520.88
520.88
Denne hoppe har 219 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Pony Connemara Gråskimmel
Naya er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor. Derfor behøver du ikke at opstalde hende på et ridecenter.

Træning

pictoalertNaya kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun 2 måneder lige nu!

Formering

pictoalertNaya kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun 2 måneder lige nu!

Information