julie2121

Anciennitet : 2 dage
Generel placering : 4799.
Konto : 11.924 equus
Ejerhistorik
Ridehest Engelsk fuldblod Mørkebrun
08:00
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 551.20

Udholdenhed
31.501
63.00
Hurtighed
57.573
115.15
Dressur
52.088
104.18
Galop
72.676
145.35
Trav
15.13
30.26
Spring
46.632
93.26
Race: Engelsk fuldblodAlder: 10 år
Art: RidehestHøjde: 165 cm
Køn: HoppeVægt: 495 kg
Farve: Mørkebrun Født den: 11.10.2026
Opdrætter: julie2121

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

frodighedstryllestav

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 2756.00
Udholdenhed315.01  Galop726.76
Hurtighed575.73  Trav151.30
Dressur520.88  Spring466.32
BLUP:
0.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ouranos
Mor: Gaia
Engelsk fuldblod
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
315.01
315.01
Hurtighed
575.73
575.73
Dressur
520.88
520.88
Galop
726.76
726.76
Trav
151.3
Spring
466.32
466.32
Denne hoppe har 219 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Hønemor er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom