Jeancat

Anciennitet : 5117 dage
Generel placering : 13.
Konto : 10.292.113 equus
Ejerhistorik
Pony Connemara Flueplettet grå
14:30
Energi
51%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 30196.52

Udholdenhed
3994.2005
7988.40
Hurtighed
2549.234
5098.47
Dressur
3155.197
6310.39
Galop
1726.354
3452.71
Trav
825.3615
1650.72
Spring
2847.9145
5695.83
Race: ConnemaraAlder: 10 år
Art: PonyHøjde: 145 cm
Køn: HingstVægt: 440 kg
Farve: Flueplettet grå Født den: 10.10.2026
Opdrætter: Jeancat Indtægter: 1.554 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0562
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0552
Dressur 0000
droite
Genetisk potentiale Samlet: 24939.69
Udholdenhed6597.84  Galop2851.34
Hurtighed4214.39  Trav1358.89
Dressur5208.07  Spring4709.14
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
6597.84
6597.84
6597.84
6597.84
6597.84
6597.84
Hurtighed
4214.4
4214.4
4214.4
4214.4
Dressur
5208.07
5208.07
5208.07
5208.07
5208.07
Galop
2851.34
2851.34
2851.34
Trav
1358.89
1358.89
Spring
4709.15
4709.15
4709.15
4709.15
4709.15
Denne hest har 2436 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +19, hurtighed: +19, dressur: +19, galop: +19, trav: +19, spring: +19

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Frem til:
7. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 4
arbreStamtræ
chevalAfkom