Twisted

Anciennitet : 1624 dage
Generel placering : 20.
Konto : 7.629.450 equus
Ejerhistorik
Føl Knabstrupper Brun blanket
08:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 0.00

Udholdenhed
0
0.00
Hurtighed
0
0.00
Dressur
0
0.00
Galop
0
0.00
Trav
0
0.00
Spring
0
0.00
Race: KnabstrupperAlder: et par timer
Art: RidehestHøjde: 86 cm
Køn: HoppeVægt: 88 kg
Farve: Brun blanket Født den: 08.10.2026
Opdrætter: Twisted

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 2756.00
Udholdenhed251.90  Galop409.54
Hurtighed315.01  Trav551.20
Dressur692.86  Spring535.49
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ouranos
Mor: Gaia
Knabstrupper
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
251.9
251.9
Hurtighed
315.01
315.01
Dressur
692.86
692.86
Galop
409.54
409.54
Trav
551.2
551.2
Spring
535.49
535.49
Denne hoppe har 219 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Ridehest Knabstrupper Brun blanket
Knabstrupper er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor. Derfor behøver du ikke at opstalde hende på et ridecenter.

Træning

pictoalertKnabstrupper kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertKnabstrupper kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun et par timer lige nu!

Information