Fierce

Anciennitet : 5214 dage
Generel placering : 37.
Konto : 2.001.695 equus
Ejerhistorik
Ridehest Lusitano Mørkebrun
10:00
Energi
10%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 18580.78

Udholdenhed
431.67
863.34
Hurtighed
395.662
791.32
Dressur
3123.214
6246.43
Galop
2248.43
4496.86
Trav
2625.732
5251.46
Spring
465.682
931.36
Race: LusitanoAlder: 10 år
Art: RidehestHøjde: 162 cm
Køn: HingstVægt: 476 kg
Farve: Mørkebrun Født den: 08.10.2026
Opdrætter: Fierce Indtægter: 1.734 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 011121
Genetisk potentiale Samlet: 22249.16
Udholdenhed2672.88  Galop4004.33
Hurtighed2449.92  Trav4676.28
Dressur5562.27  Spring2883.48
BLUP:
60.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2672.88
2672.88
2672.88
Hurtighed
2449.92
2449.92
2449.92
Dressur
5562.27
5562.27
5562.27
5562.27
5562.27
Galop
4004.33
4004.33
4004.33
4004.33
Trav
4676.28
4676.28
4676.28
4676.28
4676.28
Spring
2883.48
2883.48
2883.48
Denne hest har 2168 fortrinlighedsstjerner.

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

MA 49.16 - F4 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

MA 49.16 - F4 er en holdhest og kan derfor ikke avle.
reproductionBedækninger: 4
arbreStamtræ
chevalAfkom