Heifaistos

Anciennitet : 4681 dage
Generel placering : 118.
Konto : 69.854.176 equus
Ejerhistorik
crossoverjustdancedg
22:00
Energi
62%
Helbred
100%
Moral
90%

Færdigheder

Samlet: 22370.00

Udholdenhed
1900
3800.00
Hurtighed
1895
3790.00
Dressur
1860
3720.00
Galop
1830
3660.00
Trav
1845
3690.00
Spring
1855
3710.00
Race: GuddommeligAlder: 18 år 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 164 cm
Køn: HingstVægt: 450 kg
Farve: Guddommelig Født den: 04.10.2026
Opdrætter: Heifaistos Indtægter: 8.587 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0834
Travløb 0200
Terrænridning 0202
Ridebanespringning 0110
Dressur 0804
Genetisk potentiale Samlet: 22370.00
Udholdenhed3800.00  Galop3660.00
Hurtighed3790.00  Trav3690.00
Dressur3720.00  Spring3710.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ouranos
Mor: Gaia

Udmærkelse

Udholdenhed
3800
3800
3800
3800
Hurtighed
3790
3790
3790
3790
Dressur
3720
3720
3720
3720
Galop
3660
3660
3660
3660
Trav
3690
3690
3690
3690
Spring
3710
3710
3710
3710
Denne hest har 2183 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +18, hurtighed: +18, dressur: +18, galop: +18, trav: +18, spring: +18

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

clochesSpringklokker

hurtighed: +6, dressur: +6, spring: +6

eperonsSporer

udholdenhed: +9, hurtighed: +9, dressur: +9, galop: +9, trav: +9, spring: +9

falabellaFalabella

udholdenhed: +9, dressur: +8, spring: +7

longeLonge

dressur: +12, galop: +10, trav: +10

brideclassiqueposeidonPoseidons Hovedtøj

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

selleclassiqueposeidonPoseidons Sadel

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

tapisclassiqueposeidonPoseidons Sadelunderlag

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

bonnetposeidonPoseidons Hut

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

bandeposeidonPoseidons Bandager

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6


Dr. Gigavolt er en af crossoverhestene.

Han stammer fra et besøg i Just Dance-spillet på Howrse.

Han vil give dig en skrabebillet hver dag, når han vågner.

Skrab for at få en gave:

  • clipping1 x Tilpasset klipning
  • færdighedspoint, som du kan føje til en af Dr. Gigavolts færdigheder efter egen vilje

Dr. Gigavolt kan ikke sælges.

Se en liste over alle, som ejer Dr. Gigavolt

Ridecenter

Navn:
Frem til:
8. december 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

Dr. Gigavolt kan ikke avle.
arbreStamtræ