tabascho

Anciennitet : 3959 dage
Generel placering : 102.
Konto : 1.053.667 equus
Ejerhistorik
Trækhest Ban'ei-hest Brun
09:00
Energi
85%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 2725.09

Udholdenhed
279.6885
559.38
Hurtighed
291.2915
582.58
Dressur
169.9805
339.96
Galop
242.7875
485.57
Trav
230.8995
461.80
Spring
147.895
295.79
Race: Ban'ei-hestAlder: et par timer
Art: TrækhestHøjde: 96 cm
Køn: HoppeVægt: 96 kg
Farve: Brun Født den: 04.10.2026
Opdrætter: Hosk

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 8810.50
Udholdenhed1808.53  Galop1569.92
Hurtighed1883.55  Trav1493.05
Dressur1099.13  Spring956.32
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1808.53
1808.53
1808.53
Hurtighed
1883.55
1883.55
1883.55
Dressur
1099.13
1099.13
Galop
1569.92
1569.92
Trav
1493.05
1493.05
Spring
956.32
956.32
Denne hoppe har 823 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Trækenhjørning Sort
EH fail er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor. Derfor behøver du ikke at opstalde hende på et ridecenter.

Træning

pictoalertEH fail kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertEH fail kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun et par timer lige nu!

Information