Gizmo

Anciennitet : 2329 dage
Generel placering : 76.
Konto : 101.346.874 equus
Ejerhistorik
Føl Frieser Sort
10:00
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 0.00

Udholdenhed
0
0.00
Hurtighed
0
0.00
Dressur
0
0.00
Galop
0
0.00
Trav
0
0.00
Spring
0
0.00
Race: FrieserAlder: et par timer
Art: RidehestHøjde: 94 cm
Køn: HingstVægt: 94 kg
Farve: Sort Født den: 12.10.2026
Opdrætter: Zalina92

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 6401.13
Udholdenhed1338.00  Galop728.95
Hurtighed1216.26  Trav1083.15
Dressur1680.98  Spring353.78
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1338
1338
Hurtighed
1216.26
1216.26
Dressur
1680.98
1680.98
1680.98
Galop
728.958
728.958
Trav
1083.15
1083.15
Spring
353.784
353.784
Denne hest har 583 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Ridehest Sort
Kosmo er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor, så du behøver ikke at opstalde den på et ridecenter.

Træning

pictoalertKosmo kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertKosmo kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun et par timer lige nu!

Information