Jeancat

Anciennitet : 5117 dage
Generel placering : 13.
Konto : 10.292.632 equus
Ejerhistorik
Enhjørningepony Highland Pony Lysegrå
08:00
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 4019.78

Udholdenhed
482.1465
964.29
Hurtighed
344.562
689.12
Dressur
315.605
631.21
Galop
247.176
494.35
Trav
286.516
573.03
Spring
333.884
667.77
Race: Highland PonyAlder: et par timer
Art: EnhjørningeponyHøjde: 85 cm
Køn: HoppeVægt: 85 kg
Farve: Lysegrå Født den: 01.10.2026
Opdrætter: Jeancat

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 19513.50
Udholdenhed4681.04  Galop2399.77
Hurtighed3345.26  Trav2781.71
Dressur3064.13  Spring3241.59
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
4681.04
4681.04
4681.04
4681.04
4681.04
Hurtighed
3345.26
3345.26
3345.26
3345.26
Dressur
3064.13
3064.13
3064.13
Galop
2399.77
2399.77
2399.77
Trav
2781.71
2781.71
2781.71
Spring
3241.59
3241.59
3241.59
3241.59
Denne hoppe har 1895 fortrinlighedsstjerner.

corneEnhjørning

dressur: +15


Enhjørninger er heste med horn i panden. Hornet giver dem en + 15 bonus til dressur.

De avles på en bestemt måde:

  • begge forældre skal være enhjørninger af samme race
  • 1 bedækningssession skal være tilgængelig
du vil derefter have 1/5 chance for at få et enhjørningeføl.

Når den samme enhjørning har folet 5 gange uden at få et enhjørningeføl, bliver det 6.. føl et enhjørningeføl.

Når en enhjørningehoppe er blevet bedækket, skal du vente i ti timer i realtid, før hun kan bedækkes igen, eller før en potentiel enhjørningefole kan bedækkes.

Ridecenter

Enhjørningepony Lysegrå
High FE 19513,50 er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor. Derfor behøver du ikke at opstalde hende på et ridecenter.

Træning

pictoalertHigh FE 19513,50 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertHigh FE 19513,50 kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun et par timer lige nu!

Information