Iffemus

Anciennitet : 2283 dage
Generel placering : 6.
Konto : 16.194 equus
Ejerhistorik
Pony Connemara Lysegrå
11:45
Energi
31%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 26719.80

Udholdenhed
4156.9745
8313.95
Hurtighed
2048.948
4097.90
Dressur
3162.3035
6324.61
Galop
845.401
1690.80
Trav
287.659
575.32
Spring
2858.616
5717.23
Race: ConnemaraAlder: 10 år 4 måneder
Art: PonyHøjde: 147 cm
Køn: HingstVægt: 407 kg
Farve: Lysegrå Født den: 01.10.2026
Opdrætter: Iffemus Indtægter: 865 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0400
Ridebanespringning 0100
Dressur 0000
droite
Genetisk potentiale Samlet: 23140.73
Udholdenhed6120.91  Galop2647.10
Hurtighed3904.80  Trav1263.22
Dressur4834.68  Spring4370.01
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
6120.91
6120.91
6120.91
6120.91
6120.91
6120.91
Hurtighed
3904.8
3904.8
3904.8
3904.8
Dressur
4834.69
4834.69
4834.69
4834.69
4834.69
Galop
2647.1
2647.1
2647.1
Trav
1263.22
1263.22
Spring
4370.01
4370.01
4370.01
4370.01
Denne hest har 2258 fortrinlighedsstjerner.

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

tapisclassique2xbleu2** klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bonnet2xvertbleu2** hut

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bande2xbleu2** bandager

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bonuscouleurFarve

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2


Ridecenter

Ma 40.73 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

Ma 40.73 er en holdhest og kan derfor ikke avle.
reproductionBedækninger: 4
arbreStamtræ
chevalAfkom