HeHo

Anciennitet : 3875 dage
Generel placering : 8.
Konto : 11.823 equus
Ejerhistorik
Ridehest Paint horse Mørkebrun Tovero

H

22:00
Energi
20%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 18207.54

Udholdenhed
1091.4825
2182.97
Hurtighed
3773.272
7546.54
Dressur
2556.06
5112.12
Galop
778.31
1556.62
Trav
360.6525
721.30
Spring
543.9925
1087.98
Race: Paint horseAlder: 4 år 10 måneder
Art: RidehestHøjde: 158 cm
Køn: HingstVægt: 461 kg
Farve: Mørkebrun Tovero Født den: 06.10.2026
Opdrætter: Link Indtægter: 465 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0400
Travløb 0221
Terrænridning 0010
Ridebanespringning 0091
Dressur 0000
droite
Genetisk potentiale Samlet: 22060.81
Udholdenhed3721.40  Galop4164.97
Hurtighed5831.39  Trav1203.84
Dressur4612.93  Spring2526.27
BLUP:
-23.21
-100 0+100

Oprindelse

Far: 26sep Baghaven
Mor: 26sep Baghaven
Paint horse
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
3721.4
3721.4
3721.4
3721.4
Hurtighed
5831.39
5831.39
5831.39
5831.39
5831.39
Dressur
4612.93
4612.93
4612.93
4612.93
4612.93
Galop
4164.97
4164.97
4164.97
4164.97
Trav
1203.85
1203.85
Spring
2526.27
2526.27
2526.27
Denne hest har 2150 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

clochesSpringklokker

hurtighed: +6, dressur: +6, spring: +6

falabellaFalabella

hurtighed: +8, dressur: +7, trav: +9

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

H er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom