Blackbetty

Anciennitet : 1889 dage
Generel placering : 18.
Konto : 39.954.605 equus
Ejerhistorik
Ridehest Selle français Leverrød
11:00
Energi
82%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 28683.03

Udholdenhed
1874.1295
3748.26
Hurtighed
3336.4875
6672.98
Dressur
2656.765
5313.53
Galop
1448.9605
2897.92
Trav
1278.768
2557.54
Spring
3746.4035
7492.81
Race: Selle françaisAlder: 14 år 8 måneder
Art: RidehestHøjde: 169 cm
Køn: HingstVægt: 488 kg
Farve: Leverrød Født den: 30.09.2026
Opdrætter: Blackbetty Indtægter: 1.025 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0400
Travløb 0126
Terrænridning 01410
Ridebanespringning 0000
Dressur 0010
droite
Genetisk potentiale Samlet: 23857.37
Udholdenhed3102.29  Galop2483.67
Hurtighed5521.28  Trav2147.21
Dressur4401.27  Spring6201.64
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
3102.29
3102.29
3102.29
3102.29
Hurtighed
5521.28
5521.28
5521.28
5521.28
5521.28
Dressur
4401.27
4401.27
4401.27
4401.27
Galop
2483.68
2483.68
2483.68
Trav
2147.21
2147.21
2147.21
Spring
6201.64
6201.64
6201.64
6201.64
6201.64
6201.64
Denne hest har 2330 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +18, hurtighed: +18, dressur: +18, galop: +18, trav: +18, spring: +18

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Frem til:
5. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

H 857.37ღرღ er en holdhest og kan derfor ikke avle.
reproductionBedækninger: 3
arbreStamtræ
chevalAfkom