line.

Anciennitet : 5389 dage
Generel placering : 304.
Konto : 34.227.824 equus
Ejerhistorik
Ridehest Camargue Lysegrå
12:00
Energi
98%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 12061.59

Udholdenhed
1329.1775
2658.36
Hurtighed
904.2
1808.40
Dressur
1206.9975
2413.99
Galop
1145.32
2290.64
Trav
661.46
1322.92
Spring
783.64
1567.28
Race: CamargueAlder: 6 år 8 måneder
Art: RidehestHøjde: 135 cm
Køn: HoppeVægt: 389 kg
Farve: Lysegrå Født den: 29.09.2026
Opdrætter: line. Indtægter: 72 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0100
Genetisk potentiale Samlet: 2756.00
Udholdenhed606.32  Galop523.64
Hurtighed413.40  Trav303.16
Dressur551.20  Spring358.28
BLUP:
23.99
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ouranos
Mor: Gaia
Camargue
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
606.32
606.32
Hurtighed
413.4
413.4
Dressur
551.2
551.2
Galop
523.64
523.64
Trav
303.16
303.16
Spring
358.28
358.28
Denne hoppe har 219 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +8, hurtighed: +8, dressur: +8, galop: +8, trav: +8, spring: +8

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

tapisclassique2xrouge2** klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bonnet2xrougevert2** hut

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bande2xrouge2** bandager

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bonuscouleurFarve

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2


Ridecenter

Frem til:
29. oktober 2026
Boks:
boks 1* vandtrug halm
Fordele:
grovfoder havre gulerod

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom