melo

Anciennitet : 838 dage
Generel placering : 187.
Konto : 109.188 equus
Ejerhistorik
Føl Paint horse Brun Tobiano
09:45
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 4171.26

Udholdenhed
352.5695
705.14
Hurtighed
550.8515
1101.70
Dressur
435.488
870.98
Galop
394.1915
788.38
Trav
114.0265
228.05
Spring
238.5025
477.00
Race: Paint horseAlder: 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 101 cm
Køn: HingstVægt: 111 kg
Farve: Brun Tobiano Født den: 29.09.2026
Opdrætter: Kat1610

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 20112.15
Udholdenhed3399.90  Galop3801.27
Hurtighed5311.97  Trav1099.58
Dressur4199.50  Spring2299.92
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Oprindelse

Far: Apollon Solsikkedalen
Mor: 20 Picasso RNM paint
Paint horse
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
3399.9
3399.9
3399.9
3399.9
Hurtighed
5311.97
5311.97
5311.97
5311.97
5311.97
Dressur
4199.5
4199.5
4199.5
4199.5
Galop
3801.27
3801.27
3801.27
3801.27
Trav
1099.58
1099.58
Spring
2299.93
2299.93
2299.93
Denne hest har 1953 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

ridepegasus ildelement
Doncel er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor, så du behøver ikke at opstalde den på et ridecenter.

Træning

pictoalertDoncel kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun 2 måneder lige nu!

Formering

pictoalertDoncel kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun 2 måneder lige nu!

Information