Giax

Anciennitet : 1168 dage
Generel placering : 129.
Konto : 2.460.544 equus
Ejerhistorik
Føl Islænder Brun
08:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 503.46

Udholdenhed
64.399
128.80
Hurtighed
14.589
29.18
Dressur
54.4665
108.93
Galop
39.3695
78.74
Trav
46.594
93.19
Spring
32.31
64.62
Race: IslænderAlder: et par timer
Art: RidehestHøjde: 74 cm
Køn: HoppeVægt: 74 kg
Farve: Brun Født den: 28.09.2026
Opdrætter: Giax

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 10493.58
Udholdenhed2684.56  Galop1641.17
Hurtighed608.15  Trav1942.32
Dressur2270.50  Spring1346.87
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Is hing 10832.17 ღIcetöltღ
Mor: Arianna
Islænder
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
2684.56
2684.56
2684.56
Hurtighed
608.156
608.156
Dressur
2270.5
2270.5
2270.5
Galop
1641.17
1641.17
1641.17
Trav
1942.32
1942.32
1942.32
Spring
1346.87
1346.87
Denne hoppe har 993 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Rideenhjørning Brun
Fejl er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor. Derfor behøver du ikke at opstalde hende på et ridecenter.

Træning

pictoalertFejl kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertFejl kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun et par timer lige nu!

Information