shiro

Anciennitet : 1917 dage
Generel placering : 273.
Konto : 17.031.525 equus
Ejerhistorik
Føl Hannoveraner Rød
09:45
Energi
89%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1374.36

Udholdenhed
78.271
156.54
Hurtighed
129.97
259.94
Dressur
143.746
287.49
Galop
116.391
232.78
Trav
37.5985
75.20
Spring
181.2045
362.41
Race: HannoveranerAlder: et par timer
Art: RidehestHøjde: 95 cm
Køn: HoppeVægt: 95 kg
Farve: Rød Født den: 28.10.2026
Opdrætter: shiro

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 9295.45
Udholdenhed1058.77  Galop1574.41
Hurtighed1758.10  Trav508.58
Dressur1944.44  Spring2451.14
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Gemini Void Creation
Mor: Annie 8529 by SSK
Hannoveraner
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
1058.77
1058.77
Hurtighed
1758.1
1758.1
1758.1
Dressur
1944.44
1944.44
1944.44
Galop
1574.41
1574.41
Trav
508.589
508.589
Spring
2451.14
2451.14
2451.14
Denne hoppe har 872 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Ridehest Rød
Duchesse 9295 er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor. Derfor behøver du ikke at opstalde hende på et ridecenter.

Træning

pictoalertDuchesse 9295 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertDuchesse 9295 kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun et par timer lige nu!

Information