Julie24

Anciennitet : 711 dage
Generel placering : 175.
Konto : 6.933.641 equus
Ejerhistorik
Føl Connemara Rød
22:00
Energi
41%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 7072.16

Udholdenhed
932.3545
1864.71
Hurtighed
597.123
1194.25
Dressur
737.595
1475.19
Galop
405.713
811.43
Trav
196.103
392.21
Spring
667.1905
1334.38
Race: ConnemaraAlder: 1 år 2 måneder
Art: PonyHøjde: 134 cm
Køn: HingstVægt: 232 kg
Farve: Rød Født den: 27.09.2026
Opdrætter: Julie24

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

kronos' ur
Genetisk potentiale Samlet: 23040.25
Udholdenhed6092.97  Galop2633.91
Hurtighed3891.12  Trav1257.16
Dressur4813.76  Spring4351.33
BLUP:
-96.81
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
6092.97
6092.97
6092.97
6092.97
6092.97
6092.97
Hurtighed
3891.12
3891.12
3891.12
3891.12
Dressur
4813.76
4813.76
4813.76
4813.76
4813.76
Galop
2633.91
2633.91
2633.91
Trav
1257.16
1257.16
Spring
4351.33
4351.33
4351.33
4351.33
Denne hest har 2248 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +16, hurtighed: +16, dressur: +16, galop: +16, trav: +16, spring: +16

clochesSpringklokker

hurtighed: +6, dressur: +6, spring: +6


Ridecenter

Frem til:
14. december 2026
Boks:
boks 2** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** westernsadel 3*** westernhovedtøj 1* westernsadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

pictoalert23040.25/7015.76 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun 1 år 2 måneder lige nu!

Formering

pictoalert23040.25/7015.76 kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun 1 år 2 måneder lige nu!

Information