Bitte

Anciennitet : 3866 dage
Generel placering : 1.
Konto : 29.728.714 equus
Ejerhistorik
Føl Engelsk fuldblod Kirsebærbrun
08:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
99%

Færdigheder

Samlet: 2635.83

Udholdenhed
151.181
302.36
Hurtighed
271.6945
543.39
Dressur
253.014
506.03
Galop
348.6855
697.37
Trav
72.4255
144.85
Spring
220.9145
441.83
Race: Engelsk fuldblodAlder: et par timer
Art: RidehestHøjde: 87 cm
Køn: HingstVægt: 87 kg
Farve: Kirsebærbrun Født den: 27.09.2026
Opdrætter: Bitte

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 12997.18
Udholdenhed1490.94  Galop3438.71
Hurtighed2679.43  Trav714.25
Dressur2495.19  Spring2178.65
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1490.94
1490.94
Hurtighed
2679.43
2679.43
2679.43
Dressur
2495.2
2495.2
2495.2
Galop
3438.71
3438.71
3438.71
3438.71
Trav
714.255
714.255
Spring
2178.65
2178.65
2178.65
Denne hest har 1242 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Bevinget rideenhjørning Brun
Junior-Krøsus er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor, så du behøver ikke at opstalde den på et ridecenter.

Træning

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun et par timer lige nu!

Information