Blanda_dk

Anciennitet : 137 dage
Generel placering : 730.
Konto : 307.597 equus
Ejerhistorik
08:00
Energi
94%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 30442.20

Udholdenhed
3178.319
6356.64
Hurtighed
4238.2345
8476.47
Dressur
2875.0355
5750.07
Galop
2569.8265
5139.65
Trav
541.286
1082.57
Spring
1818.3985
3636.80
Race: AraberAlder: 14 år 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 156 cm
Køn: HingstVægt: 470 kg
Farve: Rød stikkelhåret Født den: 27.09.2026
Opdrætter: Blanda_dk Indtægter: 2.015 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0762
Travløb 0723
Terrænridning 0144
Ridebanespringning 0400
Dressur 0304
Genetisk potentiale Samlet: 23298.59
Udholdenhed4866.06  Galop3934.16
Hurtighed6161.26  Trav1269.36
Dressur4402.31  Spring2665.43
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
4866.06
4866.06
4866.06
4866.06
4866.06
Hurtighed
6161.26
6161.26
6161.26
6161.26
6161.26
6161.26
Dressur
4402.31
4402.31
4402.31
4402.31
Galop
3934.16
3934.16
3934.16
3934.16
Trav
1269.37
1269.37
Spring
2665.43
2665.43
2665.43
Denne hest har 2273 fortrinlighedsstjerner.

pommeorGyldent Æble

udholdenhed: +11, hurtighed: +11, dressur: +11, galop: +11, trav: +11, spring: +11

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

tapisclassique2xbleublanc2** klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bonnet2xbleublanc2** hut

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bande2xbleu2** bandager

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bonuscouleurFarve

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2


Ridecenter

S23298.59 + er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom