NiBi

Anciennitet : 49 dage
Generel placering : 1068.
Konto : 19.337 equus
Ejerhistorik
Føl Andalusier Gråskimmel
24:00
Energi
28%
Helbred
97%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1720.19

Udholdenhed
162.075
324.15
Hurtighed
178.3365
356.67
Dressur
224.032
448.06
Galop
99.559
199.12
Trav
50.505
101.01
Spring
145.5855
291.17
Race: AndalusierAlder: 1 år 4 måneder
Art: RidehestHøjde: 157 cm
Køn: HingstVægt: 325 kg
Farve: Gråskimmel Født den: 26.09.2026
Opdrætter: NiBi

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

plutos pergament
Genetisk potentiale Samlet: 10234.92
Udholdenhed1936.71  Galop1165.90
Hurtighed2137.21  Trav561.07
Dressur2700.63  Spring1733.40
BLUP:
-96.11
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1936.71
1936.71
1936.71
Hurtighed
2137.21
2137.21
2137.21
Dressur
2700.63
2700.63
2700.63
Galop
1165.9
1165.9
Trav
561.072
561.072
Spring
1733.4
1733.4
1733.4
Denne hest har 967 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +13, hurtighed: +13, dressur: +13, galop: +13, trav: +13, spring: +13


Ridecenter

Frem til:
18. oktober 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** westernsadel 3*** westernhovedtøj 1* westernsadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

pictoalertHimalaya 10234 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun 1 år 4 måneder lige nu!

Formering

pictoalertHimalaya 10234 kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun 1 år 4 måneder lige nu!

Information