Fierce

Anciennitet : 5214 dage
Generel placering : 37.
Konto : 2.001.695 equus
Ejerhistorik
Ridehest Lusitano Lysegrå
10:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 18278.90

Udholdenhed
426.0995
852.20
Hurtighed
390.1485
780.30
Dressur
3073.0945
6146.19
Galop
2209.177
4418.35
Trav
2581.7415
5163.48
Spring
459.1895
918.38
Race: LusitanoAlder: 15 år 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 162 cm
Køn: HoppeVægt: 477 kg
Farve: Lysegrå Født den: 23.09.2026
Opdrætter: Fierce Indtægter: 2.042 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 01745
Genetisk potentiale Samlet: 21863.03
Udholdenhed2629.59  Galop3930.64
Hurtighed2407.73  Trav4593.52
Dressur5467.75  Spring2833.80
BLUP:
60.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: 60 C'est Lɑ Vie
Mor: 59 C'est Lɑ Vie
Lusitano
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
2629.59
2629.59
2629.59
Hurtighed
2407.73
2407.73
2407.73
Dressur
5467.75
5467.75
5467.75
5467.75
5467.75
Galop
3930.64
3930.64
3930.64
3930.64
Trav
4593.52
4593.52
4593.52
4593.52
4593.52
Spring
2833.8
2833.8
2833.8
Denne hoppe har 2129 fortrinlighedsstjerner.

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

61 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

61 er en holdhest og kan derfor ikke avle.
Næste bedækning: 16 år
reproductionBedækninger: 4
arbreStamtræ
chevalAfkom