beauty123

Anciennitet : 1378 dage
Generel placering : 1357.
Konto : 2.389.758 equus
Ejerhistorik
Føl Fjordhest Brunblak
10:00
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 0.00

Udholdenhed
0
0.00
Hurtighed
0
0.00
Dressur
0
0.00
Galop
0
0.00
Trav
0
0.00
Spring
0
0.00
Race: FjordhestAlder: 2 måneder
Art: PonyHøjde: 90 cm
Køn: HingstVægt: 99 kg
Farve: Brunblak Født den: 12.10.2026
Opdrætter: beauty123

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 5934.80
Udholdenhed1002.26  Galop1238.53
Hurtighed1565.64  Trav679.72
Dressur1123.89  Spring324.76
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1002.26
1002.26
Hurtighed
1565.64
1565.64
Dressur
1123.89
1123.89
Galop
1238.53
1238.53
Trav
679.72
679.72
Spring
324.762
324.762
Denne hest har 536 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Pegasuspony Brunblak
hingst 5934.80 er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor, så du behøver ikke at opstalde den på et ridecenter.

Træning

pictoalerthingst 5934.80 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun 2 måneder lige nu!

Formering

pictoalerthingst 5934.80 kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun 2 måneder lige nu!

Information