aman4835

Anciennitet : 47 dage
Generel placering : 567.
Konto : 266.005 equus
Ejerhistorik
Ridehest Araber Leverrød
21:45
Energi
45%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 10513.50

Udholdenhed
1879.8445
3759.69
Hurtighed
2284.085
4568.17
Dressur
574.7145
1149.43
Galop
197.77
395.54
Trav
169.1145
338.23
Spring
151.221
302.44
Race: AraberAlder: 5 år 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 157 cm
Køn: HoppeVægt: 433 kg
Farve: Leverrød Født den: 23.09.2026
Opdrætter: aman4835 Indtægter: 747 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0001
Trail class 0021
Reining 0001
Western pleasure 0331
Genetisk potentiale Samlet: 22476.73
Udholdenhed4804.17  Galop3666.24
Hurtighed5673.59  Trav1225.29
Dressur4326.51  Spring2780.93
BLUP:
-28.26
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
4804.17
4804.17
4804.17
4804.17
4804.17
Hurtighed
5673.59
5673.59
5673.59
5673.59
5673.59
Dressur
4326.51
4326.51
4326.51
4326.51
Galop
3666.24
3666.24
3666.24
3666.24
Trav
1225.29
1225.29
Spring
2780.93
2780.93
2780.93
Denne hoppe har 2191 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +17, hurtighed: +17, dressur: +17, galop: +17, trav: +17, spring: +17

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

sellewestern3x3*** westernsadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bridewestern3x3*** westernhovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapiswestern1x1* westernsadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Frem til:
26. oktober 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** westernsadel 3*** westernhovedtøj 1* westernsadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hoppe har speciale i westernridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom