NiBi

Anciennitet : 49 dage
Generel placering : 1068.
Konto : 19.337 equus
Ejerhistorik

Namazu

compagnonnamazu
Ridehest Andalusier Rød
20:30
Energi
21%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 4341.35

Udholdenhed
655.5175
1311.04
Hurtighed
309.094
618.19
Dressur
423.4405
846.88
Galop
255.102
510.20
Trav
121.788
243.58
Spring
405.735
811.47
Race: AndalusierAlder: 4 år 8 måneder
Art: RidehestHøjde: 165 cm
Køn: HoppeVægt: 502 kg
Farve: Rød Født den: 22.09.2026
Opdrætter: NiBi

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 9710.90
Udholdenhed1834.47  Galop1108.08
Hurtighed2028.38  Trav533.03
Dressur2568.63  Spring1638.29
BLUP:
-53.22
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1834.47
1834.47
1834.47
Hurtighed
2028.38
2028.38
2028.38
Dressur
2568.63
2568.63
2568.63
Galop
1108.09
1108.09
Trav
533.036
533.036
Spring
1638.29
1638.29
1638.29
Denne hoppe har 913 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +9, hurtighed: +9, dressur: +9, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

compagnonnamazuNamazu

spring: +10


Ridecenter

Frem til:
14. december 2026
Boks:
boks 2** halm
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 1* klassiske sadelunderlag

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom