Fierce

Anciennitet : 5214 dage
Generel placering : 37.
Konto : 2.001.695 equus
Ejerhistorik
Ridehest Lusitano Mørkebrun
10:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 18132.84

Udholdenhed
421.5085
843.02
Hurtighed
386.0965
772.19
Dressur
3050.985
6101.97
Galop
2193.518
4387.04
Trav
2560.2735
5120.55
Spring
454.038
908.08
Race: LusitanoAlder: 12 år 10 måneder
Art: RidehestHøjde: 161 cm
Køn: HoppeVægt: 454 kg
Farve: Mørkebrun Født den: 21.09.2026
Opdrætter: Fierce Indtægter: 2.192 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 02041
Genetisk potentiale Samlet: 21738.27
Udholdenhed2615.79  Galop3909.04
Hurtighed2396.03  Trav4562.63
Dressur5437.12  Spring2817.66
BLUP:
60.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2615.79
2615.79
2615.79
Hurtighed
2396.03
2396.03
2396.03
Dressur
5437.12
5437.12
5437.12
5437.12
5437.12
Galop
3909.04
3909.04
3909.04
3909.04
Trav
4562.63
4562.63
4562.63
4562.63
Spring
2817.66
2817.66
2817.66
Denne hoppe har 2116 fortrinlighedsstjerner.

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Ho er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

Ho er en holdhest og kan derfor ikke avle.
Næste bedækning: 13 år 8 måneder
reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom