søndergaard

Anciennitet : 22 dage
Generel placering : 315.
Konto : 899.371 equus
Ejerhistorik
Føl Andalusier Gråskimmel
10:00
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 2159.55

Udholdenhed
205.016
410.03
Hurtighed
225.174
450.35
Dressur
284.527
569.05
Galop
122.816
245.63
Trav
59.018
118.04
Spring
183.2215
366.44
Race: AndalusierAlder: 4 måneder
Art: RidehestHøjde: 115 cm
Køn: HoppeVægt: 138 kg
Farve: Gråskimmel Født den: 20.09.2026
Opdrætter: søndergaard

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 10503.63
Udholdenhed1994.32  Galop1194.71
Hurtighed2190.41  Trav574.10
Dressur2767.77  Spring1782.31
BLUP:
-99.51
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1994.32
1994.32
1994.32
Hurtighed
2190.41
2190.41
2190.41
Dressur
2767.77
2767.77
2767.77
Galop
1194.71
1194.71
Trav
574.107
574.107
Spring
1782.31
1782.31
1782.31
Denne hoppe har 994 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Ridehest Blakket
10503,63/2159,55 er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor. Derfor behøver du ikke at opstalde hende på et ridecenter.

Træning

pictoalert10503,63/2159,55 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun 4 måneder lige nu!

Formering

pictoalert10503,63/2159,55 kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun 4 måneder lige nu!

Information